| Drimmero a întrebat:

Ce persoane v-au starnit interesul aici pe TPU? Asa ca o conversatie intreb, dar si curiozitatea m-a determinat. Cu curaj!

74 răspunsuri:
| TURB0X a răspuns:

Multi.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

Fiecare cu ce-i place laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muflă

| AdiL1697 a răspuns:

Salut! Ai cumva cont pe digisport? Mai e un user acolo care tine cu Arsenal si ma gandeam ca ai putea fi tu.No offencelaughing

| MistretulPufos a răspuns:

Constantin Gherlea

| Mussette a răspuns (pentru UnBroken2016):

De aceea ai poza la fel ca el? rolling on the floor

| Mussette a răspuns:

2 prieteni...unu a parasit si TPU, iar celalalt cred ca e mai ocupat, nu-l mai vad asa des pe TPU.

| CuriousStuff a răspuns:

Brigaela, Ioandelasal, seth2016, corbulalbrosu. suntserios, multumim pentru ca va faceti timp sa intrati pe site-ul asta
Dorotheea21 si inca cativa

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Mussette):

Nu e exact aceeasi, pe vremea aia o aveam pe asta.
https://s15.postimg.org/hsbee91kb/capture_20160917_034848.png

| Mussette a răspuns (pentru UnBroken2016):

Aha.Dar ideea e cam aceeasi. Poza cand am vazut-o imi amintise de el, dar nu si numele. Vedeam eu o schimbare si nu stiam care e. laughing

| RAY a răspuns:

De roxana febletea mea mai stii ceva?

| RAY a răspuns (pentru UnBroken2016):

Hey

| Drimmero explică (pentru RAY):

Nu

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Atat de bine m-am cunoscut cu ea, a fost parasuta mea, mai stii ce ne certam pe wapp laughing mi dor de ea, injura bine, ma banat alta care era tot asa atat de normala