| Drimmero a întrebat:

Ce persoane v-au starnit interesul aici pe TPU? Asa ca o conversatie intreb, dar si curiozitatea m-a determinat. Cu curaj!

74 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Incepe sa joci fotbal. Asa atragi pitipoance. Ai parte si de actiune. Ce stii tu

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Prevad ca maine Nitu baiatul o sa fie foarte mandru ca a "avut dreptate" despre ce a spus laughing

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu, era invers. TU ma indragesti pe mine, eu sunt aia rea si rece, of

| Florentina9210 a răspuns:

Raspunsul meu o sa fie scurt si la obiect: TU! Adevarul este ca mi-a trebuit ceva curaj sa spun asta. Hahaha.

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

La varsta mea nu mai ma primeste nici dracu la vreo echipa de fotbal, am fost aproape sa ma inscriu la un club sportiv cu ani in urma, dar din probleme biologice, nu am putut continua activitatea sportiva, am avut 2 ani interzis sa fac sport, si dupa am crescut si uite asa mi-am ratat sansa.

| Drimmero explică (pentru Florentina9210):

Nu ma minti?

| RAY a răspuns:

Persoane care pun accent pe ratiune, logica, inteligenta de persoanele astea sunt mereu interesat nu doar pe TPU si oriunde as fi apreciez inteligenta, ratiunea

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Nici prin cap nu mi-ar trece sa fac asa ceva, dragul meu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntserios era unul pe care il vedeam des pe la categoria Dragoste si Sex, era amuzant.

| syd a răspuns:

Eu

| homosapiens a răspuns (pentru UnBroken2016):

Si zici ca a plecat Endoryus? Eu cred ca a revenit.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

NAspa de tine

| UnBroken2016 a răspuns (pentru homosapiens):

Serios? nu te cred.

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

Pe mine unul nu poate sa imi intinda plasa in halul asta, te asigur.

| Doub a răspuns:

Este secret

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Ma bucur "dragul meu" laughing

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

Dement esti, ma rolling on the floor))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș putea face o listă.

Hmm, deci ea ți-a stârnit interesul, pe bune?
Mă dezamăgești sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drimmero si florentina stau intr-un copac...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se va lasa cu orgii dupa intrebarea asta

| ShaOfHatred a răspuns:

DeathofDreams

| Drimmero explică:

Si eu te pup! Deja ti-ai preparat noul cont pentru o alta izbanda? Depasesti recordul pentru 'cea mai rapida suspendare'? Vezi ca ochii din umbra ai acestui site sunt cu ochii pe tine, te invat de bine.

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Greseala mea, trebuia sa bag celalalt cont in discutie, sa-mi fie cu iertare/

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Mai degraba imi ia hodorogul de Broken fata cu cucerirea lui de marca roscata! Eu n-am absolut nicio treaba cu Florentina.

| Drimmero explică (pentru ShaOfHatred):

O stiu, nu am tangente cu ea, insa!

| Kira5854 a răspuns (pentru anonim_4396):

Opaa, suna a matrimoniale deja laughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Stai si te pupi in dos peste tot pe site cu "te plac" si flirturi de cacao si zici de mine si roscata? Te credeam mai inteligent de atat gogule laughing

| Drimmero explică (pentru UnBroken2016):

Tu mai intai invata sa nu mai dai din casa, nu e frumos. Inca n-am ajuns in momentul in care ar trebui sa filtrez p-aici, mai ma gandesc daca 'merita'!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Facem aici big brother 2, ce stii tu laughing

| UzOm a răspuns:

Dezaxatul de Vasile, orășean a la Vaslui, în vârstă de 30 de ani, singur, cu 11 divorțuri la activ, dintre care 9 cu minore.
E idolul meu pe TPU, deoarece pune întrebări despre "Iubita mea a rămas însărcinată. Ce fac?"