| Valentina400 a întrebat:

Ce planuri aveti voi pentru viitor?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Uite azi am pus prima caramida la viitorul harem al meu, daca doresti pastram legatura ))))))))

| Freya1 a răspuns:

Sa am un loc de munca stabil sa imi iau o casuta a mea si treptat sa pun pe picioare o afacere alaturi de omul de langa mine...(si copii bineanteles)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu ce mananc Maine, si tu ma intrebi de viitor?laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori am impresia ca am planuri prea mari.Dar na, sper sa ma insel.

| alexwahl a răspuns:

Esti neamt?

| ionutborcea a răspuns:

Să îmi eau un job bun într-o altă țară şi să îmi fac o familie acolo

| XRaXD a răspuns:

Vreau sa conduc lumea! Cred ca e cea mai buna mentalitate! happy