| YesViRginia a întrebat:

Ce poate face un tanar de 20 de ani,ajuns ca prin minune intr-o tara straina, fara nici un ban si fara o fosta casa. Fara nici un prieten si familie.Cu toate acestea tanarul este sanatos si are un trup numai bun pentru munca.Ce face acest tanar? Unde se duce el? Trebuie sa faca ceva,altfel va muri in 2, 3 zile. Dumneavoastra sunteti tanarul.Ce aveti de facut? Crezi ca ai ajunge sa prosperi la un moment dat sau esti sortit mortii?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Merg la sectia politiei si fac semne sa ma bage in puscarie pentru ca acolo se castiga bani muncind, ma pun si in genunchi daca e laughing Sau le zic in engleza mai oameni haideti sa ma bagati si pe mine la parnaie intro camera goala pentru mine sa pot munci pe un ban cinstit altfel mor de foame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mori in 2-3 zile, poti sta si doua saptamani fara mancare, dar e cam imposibil sa nu gasesti mancare. Daca faci prostia sa te lungesti pe strada, te gaseste politia si esti expulzat. Odata ajuns in tara, probabil o iei de la capat.