| karra a întrebat:

Ce porecle aveti sau aveati?happy

16 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Zbenguici.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ursulet. Micutu' - pentru ca am 1. 85cm si 100 kg.

| Ana a răspuns:

Maladina de la madalina laughing

| Cryssy a răspuns:

Mie mi se spune Minnie (de la Minnie Mouse) sau Degetica. happy

| Pho3nix a răspuns:

Hmm...inainte mi se spunea ''calul'' sau ''lopata''....pentru ca sunt inalt si port 45-46 in piciorlaughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Cand eram mica toata fam imi spuneau motz... iar acum ft rar imi mai spune fratele meu cel mare asa...atunci cand fc ceva pe plavul lui...tongueP

| thehope a răspuns:

In urma cu vreo 3 ani o colega de liceu imi spunea dalyn... dar sincer nu mai stiu de ce big grin.

| ViVi a răspuns:

Vivi love struck

| Artemiss a răspuns:

Cand eram mai mica mi se zicea Flacaurolling on the floor deoarece eram mai baietoasa si umblam mai mult cu baietii...laughingce vremuri...acum mi se zice pe nume...

| diana a răspuns:

Mâţa.
Pana si profesorii imi zic asa.laughing

| Pinkyx a răspuns:

Pinky :]

| andreea4ever a răspuns:

Pai cea mai utilizata porecla. MA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inuyasha. pentru ca eram fan al acestui anime, acum mi se spune Rin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram micuta, mama imi spunea iulike sau "matzulica"(eram mofturoasa!), colegii si prietenii imi spuneau Ursiana, iar acum am terminat cu poreclele, toti imi spun pe nume happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut Burscuc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau o porecla