| Anonim_5535 a întrebat:

Ce pot face in privinta videoclipurilor suspendate de pe youtube ca sa mi le deblocheze mai repede?

Adica vreau sa spun am facut un video in Cyber si mi lau suspendat si spun ca eu doar pot astepta si dupa poate imi vor debloca videoul... :((
Si e foarte reusit videul...
Uitati ce zice cand vreti sa va uitati la el:
http://www.youtube.com/watch?v=3JwiCDz_TX4
Daca mai doriti detalii nu ezitati sa nu ma intrebati
(Va multumesc mult pentru cei ce ma ajuta!)

2 răspunsuri:
| Anonim_5535 explică:

Da... am ceva videouri originale de pe acolo...
Si am citit mai multe si spun ca daca este original (creat de mine) il vor debloca dar n-am nici un video original intreg in videoul acela! big grin

| mecfoy a răspuns:

Daca aveai pe fundal o melodie de la casele acelea de productie, cred ca de acolo a venit problema.