| Bogdanmanolachi a întrebat:

Ce preferați dintre Iași și Cluj? Si de ce?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In ce context?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt Clujean din 69. Iașul e prea aproape de ruși.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cluj, ca e mai aproape...

| Celcestietot a răspuns:

Cluj. De ce?

| siriusblack98 a răspuns:

Nici unul dintre cele două. De Iași nu știu, nu cunosc. Ce am auzit este că salariile sunt mult mai mici decât decât în restul orașelor. Clujul în schimb este supraevaluat. Salariile nu sunt nici cât cele din București, chiriile și apartamentele mai scumpe decât oriunde în țară iar traiul consider că este dificil.

| NotNamed a răspuns:

Cluj, pentru oamenii civilizati, arhitectura frumoasa, infrastructurei bune si a tehnologizarii care creste de la an la an.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Iași, pentru că îl cunosc mai bine

| Iamlolanoah720 a răspuns:

Eu nu am fost niciodata in nici unul dintre ei dar am auzit foatre multa lume straina ca clujul este foarte frumos