| Zmmyley a întrebat:

Ce replici folositi cand va enerveaza cineva?

9 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

laughing dispari!
si ce propui?
vrei sa zbori pe geam?
laughing acestea is cele mai dese.
poti sa-i mai spui ca este un copil cu viitoru in punga sparta
sa-si duca inapoi dinti de marmota la magazin.

| lays a răspuns:

Inchide ca te sun eu. vb in punga si imi dai sa ascult mai tarziu. fa pasi.stii bancu cu dealu? valea.si ce facea marmotaraised eyebrows? mori.jet.dispari.scuteste-ma.da-ti 2 palme.etc

| Scuturici a răspuns:

Blah blah blah. Scurt si la obiect laughinglaughinglaughing

| Scuturici a răspuns:

Eu asi alege asta...Bah nu ma fa sa te scutur! (asta foloseste profa mea de mate) SAU Hai mucles. laughinglaughinglaughing

| Scuturici a răspuns:

Tot i-mi vin raspunsuri pe parcur...Uscamiasi chiloti pe crucea ta cand morilaughinglaughing Soramea mi-a zis-o

| Paatricia93 a răspuns:

N-ai tu treaba laughing sau taci akol laughing

| SweetLolipop a răspuns:

Eu ma stramb in spatele lor si ii ingan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Replici?laughingDar ce, suntem in telenovele? De obicei cand ma enerveaza cineva ii spun sa taca. Daca nu tace, plec si il las sa vorbeasca singur.

| curios_3782 a răspuns:

Daca e baiat il bag inapoi de unde a venit devil sau sa ma.laughing) si daca e fata.nu stiu thinking nu prea ma cert cu fetele laughing