| deadhoe a întrebat:

Ce rost are trăiesc dacă am față de parcă sunt de la căruțe? Am vreo 11-12 defecte faciale dar o să zic câteva: nas deviat lateral, doar pe o parte, nas prea înalt începând din zona dintre ochi, pomeți plați, prea low încât zona dinților superiori e mai proeminentă decât pomeții, mandibulă asimetrică, pătrată, e o eroare, mai sunt câteva chestii despre ea dar nu mă mai obosesc să explic, am ochi plictisitori (cele mai mici irisuri posibile + aproape fără gene), sprancene rare, conturul buzei inferioare (nu linia dintre buze, bă) nu e rotunjit cum mi-ar plăcea mie, e ca o linie aproape dreaptă, piele închisă deasupra buzei superioare, lumea confundă asta cu mustața, etc. E o nebunie.
În schimb am început să cred că umerii lați mă avantajează, că altfel aș fi arătat ca o riglă.
Sau momentul ăla când eu cu cineva mai înalt decât mine stăm amândoi pe bancă, ceva, iar eu sunt mai înaltă decât persoana aia când stăm în fund. Am torso-ul lung + capul mare. De gât nu știu ce să zic, pare normal, nu e prea lung.

PIZZA SAU SHAORMA?

44 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iubire noaptea esti perfecta

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru fiecare sac, exista un petec potrivit!
Exact si pentru cazul tau, undeva exista o fata, care te va place, exact asa cum esti.

| deadhoe explică (pentru Violleta2022):

Sunt fata si nu am de gand sa stau cu o fata

| 1231242 a răspuns (pentru Violleta2022):

Salutări!

Mda, asta e o minciună...nu mi-o lua în nume de rău...nu zic că minți, dar asta e o minciună și o prostie în același timp.

| Violleta2022 a răspuns (pentru deadhoe):

Daca nu te-ai obosit sa ne spoui ce esti de la inceput si nici nu ti-ai ales un nickname de fata, noi nu avem cum ghicii ce esti, ca atare, scriem ce credem.
Cat priveste cu cine ai de gand sa stai sau nu, cred ca puteai sa adaptezi raspunsul la genul tau si sa deduci ca-i vorba de sexul opus.

| Violleta2022 a răspuns (pentru 1231242):

Nu-i nici minciuna si nici prostie, chiar este perfect adevarat si posibil!
Experinta de viata mi-a dat atatea exemple de vazut, ca le am in jurul meu, oameni care sunt casatoriti si fericiti, tocmai din cauza acestor potriviri/ compatibilitati.

| 1231242 a răspuns (pentru Violleta2022):

Salutări!

Nu am zis că nu există compatibilitate, am zis că nu chiar absolut toată lumea va găsi pe cineva, când ai zis că orice sac are propriul său petic...

| Violleta2022 a răspuns (pentru 1231242):

Daca ai probleme psihice, esti gay sau ai probleme rectile, probabil ca nu vei gasi fete care sa te accepte.
Dar daca esti normal la cap, corp si jucarica functioneaza bine, chiar nu vei avea vreo problema sa gasesti o fata ( la un moment dat), care sa-ti fie prietena, iubita sau chiar partnera de viata.

| deadhoe explică (pentru Violleta2022):

Sunt fată. Ce e așa greu de înțeles? straight face

| Drimmero a răspuns:

Accepta-te asa cum esti, n-ai cum sa schimbi firea naturala.

Shaorma, dar si pizza.

| OldSoul a răspuns:

O decizie grea, desi aleg pizza.

Revenind la problemele tale, desi, sunt convins ca exagerezi, ei bine, din fericire exista operatii estetice, deci nu cred ca ar fi asta o problema.

| minrest a răspuns:

Dar tu traiai ca sa arati o față frumoasa? Ce rost are, sa procuri altora o placere vizuala minora, abia sesizabila? Mai bine uratica, decat sa cauti implinirea in admiratia pentru frumusetea ta sau in relatie. Gaseste o stiinta care iti place si aprofundeaz-o cat poti: Nu se face nimic altceva cat de cat placut si satisfacator, pe planeta asta. Iar pe fond, shaorma, pizza are prea multa coca, si e prea mica. PS. Nu sunt absurd, pentru nas poti sa te operezi de deviatie de sept, si sa ii ameliorezi si forma, in acelasi timp.

| deadhoe explică (pentru minrest):

Eu stiam ca daca nu ai un look ok nu poti fi primit in anumite locuri de munca, evident incepand cu modeling-ul dar eu ma refer la altele
Sau cica esti platit mai bine daca esti mai frumos

| minrest a răspuns (pentru deadhoe):

Evident, animatoare, stewardesa, chelnerita. Pierdere de timp sa fi asa ceva. Dar un cercetator trebuie sa scrie articole de specialitate, intr-o anumita cadenta. Asta in plus fata de serviciu, si in cariera progreseaza in functie de impactul articolelor. Sunt foarte curios cum il ajuta fata, sa ii fie publicate, mai ales ca alea se trimit prin posta sau mail. Oricat sex ar da unui cercetator autentic, nu cred ca ar renunta ala la paternitatea articolelor pentru sex. Acuma, sa luam o slujba mai la indemana. Doi contabili buni, care fac audit; unul e mai bun, dar ia mai putin, ca e mai urat. Si daca e urat ce? O sa plece. Nu merge.

| minrest a răspuns:

Eu cred ca esti chiar draguta, pacat ca, pornind probabil de la defectul real de la nas, ai ajuns sa gasesti o placere in a-ti gasi defecte. Fa cand termini cresterea operatie pentru deviatie de sept, si aici la baiatu' o shaorma cu de toate.

| deadhoe explică (pentru minrest):

Nu am deviatie de sept. E deviat doar pe o singura parte gen asa: https://www.rhinoplastyinseattle.com/uploads/images/patient-1-frontal.jpg

| 1231242 a răspuns (pentru deadhoe):

Salutări!

Ești cam bătrânică, estimez că ai 33-34?

În fine, mda probabil dacă ți-aș spune că arăți decent, probabil ai zice că mint, deci dp m dv nu ar trebui să te îngrijorezi. apropo. drăcia măsii... PIZZA PE VIAȚA

| deadhoe explică (pentru 1231242):

Cum sa am atat

| 1231242 a răspuns (pentru deadhoe):

50-55? mai mult sau mai puțin?

| deadhoe explică (pentru 1231242):

Cum ma sa am atat

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1231242):

Cum sa aiba atat? Eu cred ca daca isi pune problema ca nu-si gaseste job din cauza fetei e destul de tanara. In poza aia cu rinoplastia nu e ea.

| 1231242 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salutări!

Păi și de ce nu a zis așa?

În fine, să zicem că nu va fi actriță sau model vreodată...dar nu cred că e o mumă a pădurii să nu găsească chiar nimic, a zis asta angajatorul/angajatorii ei, dacă a zis unul sau doi, mda lumea e rea, dacă au zis chiar toți.

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru 1231242):

De unde concluzia ca are 33-34 de ani? :O

| 1231242 a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Păi văzusem o poză cu rinoplastie, dar nu era ea, era altă femeie.(postată de ea)

| deadhoe explică (pentru 1231242):

Ba n-auzi că nu-s eu în poza aia? Am 18 ani.

| RainmakerX a răspuns:

Mai bine lasi o poza sa vedem daca e totul numai in mintea ta. Pana la urma nu iti stie nimeni numele aici.

| Dalmore a răspuns:

Poză.

| Justme1997 a răspuns:

Te uiți cu lupa si cezi defecte si unde nu sunt. Sigur arăți mai bine decat te vezi tu.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Noroc ca exista operatii esteticewinking
doar un singur exemplu: Bianca Dargusanu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciun rost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hotel? Trivago!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu lasi poza degeaba, poate doar tu crezi asta in schimb noi te-am putea vedea frumoasa. Pizza imi place mai mult, dar nu refuz nici o shaorma laughing

| deadhoe explică (pentru anonim_4396):

Dacă aș lăsa poză aici, mai mult ca sigur ar vedea o persoană care mă știe în real și după mi-ar citi întrebările și răspunsurile laughing Nu-i frumos

| anonim_4396 a răspuns (pentru deadhoe):

Atunci trimite-mi in privat daca vrei

| Raducons a răspuns:

Nu ai ce sa faci,nimeni nu este perfect,sigur o sa fie cineva si pentru tine, Important este sa te ocupi de viata ta, ca sa fie cat mai bună, degeaba arati bine daca ai alte probleme, Acum se pune accent mai mult pe bani decat pe aspectul fizic.Traieste asa cum esti.

| Uvox a răspuns:

Sharoma!

Sau mai bine o shaorma rulată in pizza. Da! Cum de nu m-am gândit pana acum?
Sorry!
Trebuie să plec putin!

| deadhoe explică (pentru Uvox):

Sau pizza rulata in shaorma

| dororo a răspuns:

Nu o sa iti spun " accepta-te asa cum esti " e prea inutil deci hai sa incep sper ca citesti tot in primul rand ai o varsta frageda corpul tau inca e in dezvoltare cunosc persoane care au fost cu mine in generala si erau super urate cum ai mentionat tu dar toti din aceii indvizi arata super bine acum au niste trasaturi frumoase si cateodata sincer sunt invidiosi pe ei daca nu ai inteles... faza e ca trebuie sa astepti pana te dezvolti mai mult... daca vrei sa mai vorbim despre asta trimite-mi un mesaj ^ ^

| deadhoe explică (pentru dororo):

Am trecut de dezvoltare laughing nu mai sunt la pubertate si lasa tampeniile astea cu transformatul din urat in frumos ca de obicei asta se intampla la oamenii grasi cu acnee si cu par nasol laughing

| MarvelStars28 a răspuns:

Yeti, is that you?

| deadhoe explică (pentru MarvelStars28):

Nu-s așa păroasă

| Ofataobisnuita1103 a răspuns:

De ce nu pui o poza? Poate ți se pare ție!
Și dacă te recunoaște cineva care e problema? Vrei și tu să afli mai multe informații și să ajuți oamenii. Daca ai niste întrebări mai stupide le poți șterge!
Pe bune, mulți au scris că vor să-ți pui o poza! Te rog, pune o poza de profil cu tine happy

| gabriel11536 a răspuns:

Nu-mi place shaorma

| Elimat a răspuns:

Intai are rost sa traiesti deoarece ai mai multe calitati decat crezi tu ca ai si esti mai priceputa la design mai bine decat Ioana Popescu care nu stiu cine e pentru ca nu imi plac foarte mult designerii. Si nici nu cred ca asa este numele. Nu sunt foarte atent la reclame, mai ales alea de la Nivea. Adica de unde stii atatea despre fata ta cat de "frumoasa" e.(Ai zis ca ai fata urata deci... straight face ) In al doilea rand daca cineva te considera ca esti urata inseamna ca ala e mai pr#@t(sta) ca niciodata pentru ca e mai urat(a) in suflet decat toti oamenii. Iar in al treilea rand... Pizza.
Si apropo tu ai descris ca esti yeti. Trebuie sa corectezi ca nu exista Yeti.Ma refer la username2000. Acum du-te si UCIDETE CA ESTI DE LA CARUTE! Glumesc. Cred straight face