| oanazodila22 a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc?
Primul care raspunde la intrebare in 5minute, primeste funda. Promit.

Răspuns Câştigător
| PuFaRiNa007 a răspuns:

Asculta muzica, Danseaza, uitate la un film, iesi afara cu prietenii, apucate de gatit, deseneaza, spalate pe fata cu apa rece, apucate de facut curat prin casa, fa-ti ungiile, sunati prietenii si vorbeste cu ei minute in sirr...batting eyelashes

4 răspunsuri:
| 95Cosmin a răspuns:

Citeste o carte care ti se pare tie interesanta.

| stresat a răspuns:

Uita-te la un documentar, citeste o carte, mergi sa te plimbi cu un baiat prin parc, mediteaza, fa un sport, gateste, deseneaza, fa probleme de matematica sau de logica, mergi in malluri, citeste articole pe internet, mergi pe role sau pe bicicleta, joaca jocuri.

| andrei182 a răspuns:

Iubesti@!

| oanazodila22 explică:

Nimic