| Cheeryda a întrebat:

Ce se antampla de nu pot sa mai intru pe facebook? Nu stiu ce are de 3 zile tot ancerc sa intru si imi arata ca.

Conexiunea nu este sigura

Ați cerut ca Firefox să se conecteze în mod securizat la www.facebook.com, dar nu se poate confirma securitatea conexiunii dumneavoastră.
În mod normal, când încercați să vă conectați în mod securizat, site-urile prezintă identități de încredere pentru a-și demonstra autenticitatea. Cu toate acestea, identitatea acestui sait nu poate fi verificat.

Ce ar trebui să fac?

Dacă de obicei vă conectați la acest sait fără probleme, această eroare ar putea însemna că cineva încearcă să vă păcălească și nu ar trebui să contintinuati.

Detalii tehnice

Înțeleg riscurile

Stie cineva din ce cauza imi arata asa cand ancerc sa ma conectez? Am ancercat si alte adrese de mail dar, tot an zadar.
E ceva neregula cu pcc-ul meu? Ce ar trebui sa fac sa ma pot loga iar?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Verifica data si ora de la PC(sunt in urma) si apoi da click pe inteleg riscurile.

2 răspunsuri:
| Cheeryda explică:

Msss mult d tot:*:*

| Md_8237 a răspuns:

Buna.si eu am patit tot asa.si acum nu stiu cum sa rezolv situatia