| lidutzu a întrebat:

Ce se intampla cu metin2 guabina? Diminieata nu merge server Persia pe care am caracter de lvl 63(warr) si daca incerc sa ma teleportez prin batran sau teleporterul din sat se blocheaza caracterul pana seara.Stie cineva ce are?

23 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

E din cauza la lag! Cel care a creat serverul inseamna ca are decat 2. 6 gb daca ai peste o sa te scoata mai rar trebuie pus pe root http://www.metin2ro.ilive.ro/ incearcal pe asta e mai tare decat orice metin bonusuri de 8k etc :D

| CrYsS34532 a răspuns:

Cred ca iti mai trebuie niste rami sau e placa video prea mica big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragul meu e din cauza ca ori controleaza conturile ori fac inoiri la server adica mai adauga acolo unde scrie,, donaciones,, mai adauga arma armura si din astea si de aia isi revine pana seara ca asa e si pe server 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu sti tu cum sa folosedti fi mai atent si vei afla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
ca esti un bou si prost as u an

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu si mie mi se blocheaza dar nu stiu de. daca intru pe el si trec printuru portal se blocheaza si nu ma mai lasa decat seara pe la ora 10 cine stie sa imi spuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce are metin guabina? Ca nu ma lasa sa intru pe metin zice ca nu am acces pe el dc? cine imi spune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate ce are eu am lvl 91 si merge numai ch 1 pe mt2guabina. si de cele mai multe ori e full

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce are dar se face yang repede si are toate aitemele in magazin adica kinguri si legendare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E naspa ro speed inainte era cel mai tare sva acum e de...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu da asa se intampla asta e problema la privatu asta (niciunu nu-i perfect)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce s-a intamplat eu am lv 21

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cand te teleportezi iti iasa si numa seara te lasa inseamna ca poate ai BUG

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu:nu merge de la server intra pe ch1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel

| dany_2098 a răspuns:

Am auzit ce metinul e bun poti sa imi dai si mie un cont de war orce lv va rog trimite un mesaj

| Br4K3r a răspuns:

Nuu stiu dar mie imi merge

| ismailsemecherul a răspuns:

Cred ca au incjis gm jocul

| frumoasasexyfoc a răspuns:

Man stiu eu nici la mine nu merge si eu am facut ogramada de conturi si nimic

| frumoasasexyfoc a răspuns:

Man stiu eu nici la mine nu merge si eu am facut ogramada de conturi si nimic

| frumoasasexyfoc a răspuns:

Man cum fac sa imi mearga contul?

| gaby007_5826 a răspuns:

Cui ii mai arata guabina pe jamte ecranu mie asa imi arata dc? o fi din cauza descarcari sau ce?