| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca apesi CTRL ALT DELETE?

6 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nimic. laughing
Dacă ai XP şi apeşi crtl-alt-delete îţi apare task manager cu care poţi închide sau deschie activităţi. ( adică dacă ţi s-a blocat un program şi nu mai poţi să îl închizi, îl închizi de acolo )

Depinde de windows.
Dacă ai Windows 7 îţi apare " o fereastră " unde ai mai multe opţiuni : să schimbi parola, să schimbi contul si start task manager.

La celelalte Windows-uri ca Vista şi altele este la fel ca la XP.

| Musique a răspuns:

Încearcă.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crede-mă, n-ai vrea să ştii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti apare managerul de activitati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mori.devil

| SethMC a răspuns:

Iti bubuie unitatea si iese pe geam in flacari intr-un lowridarolling on the floor)) glumeam iti intra in taskmannagerhappy