| 16.laura.16 a întrebat:

Ce se intampla daca lipsesti la un seminar la facultate?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se întâmplă nimic.
Obligatoriu dacă ești la cu taxă, să fii cu ea la zi în caz contrar riști să pierzi anul universitar.
Mergi la sesiunea de examene.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu cred ca se intampla mare lucru daca este doar unul! Dar la seminare ai ocazia sa pui intrebari la subiectele care au fost prezentate si la care ai nelamuriri.

| Miha1308 a răspuns:

Daca e vorba de seminar posibil sa te alegi doar cu o absenta depinde si cat de mult tine profesorul respectiv evidenta.Nu e nici o problema daca lipsesti la unul.Laboratoarele in schimb se platesc si se recupereaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei il recuperezi cu alta grupa.