| NeverTheLess a întrebat:

Ce se poate intampla daca liceul ii pierde unui elev dosarul? straight face

Răspuns Câştigător
| DanMp3 a răspuns:

Teoretic nu are cum sa-l piarda!
practic traim in Romania
il va face la loc... asta nu cred ca este o problema. notele se vor recupera din cataloagele din anii precedenti [astea sunt sigur ca nu se arunca]

1 răspuns:
| NeverTheLess explică:

Am o cunostinta care sustine ca i s-a pierdut dosarul si din clasa a 11'a care trebuia sa fie... l-au bagat iarasi in clasa a 9'a. straight face Eu sincer nu inteleg daca asa ceva e posibil. Dupa parerea mea cred ca e imposibil. dar... straight face