| DeMentaa a întrebat:

Ce SIMS va place?

Răspuns Câştigător
| Slavic a răspuns:

Salut.

Sims 3
Sims 3

PC
Sims 3 este noua dezvoltare pe care Maxis si Electronic Arts o pregatesc pentru anul 2009. Varianta Sims 3 PC si varianta Sims 3 Collector's Edition vor fi lansate in iunie 2009. Dupa vanzari care au depasit toate asteptarile si dupa 7 extension-pack-uri, cei de la EA incep un nou capitol din aventurile sims-ilor.

Cea mai mare schimbare a Sims 3 va consta in faptul ca jocul va avea loc intr-un oras wide-open ce se schimba continuu. Activitatile de baza, enervante de multe ori: mancatul, dormitul sau mersul la toaleta vor capata un aspect mai discret, acestea urmand a fi inlocuite de explorarea orasului sau cu activitatile sociale ce vor avea loc in el. Daca pana acum activitatile "extra" ale familiei Sims au avut loc prin intermediul extension-pack-urilor, se pare ca Sims 3 va permite jucatorilor o libertate destul de mare inca de la inceput, in ceea ce priveste activitatile de baza si metodele de petrecere a timpului liber ce se pot desfasura in interiorul noului oras. Jucatorii vor avea ocazia sa se intalneasca cu prietenii pe strada, sa mearga in parc sau sa-si dea intalnire in "centru".

Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Pay...imi placea foarte tare Sims 2, iar acum Sims 3:
Sims 2: deoarece pot folosii codul ''maxMotives'' si se incarca nevoile SIMS -ilor si nu trebuie sa mai manance, sa mai doarma, pentru o perioada scurta de timp. Imi mai place
deoarece daca ai o familie cu adulti si copii ( adolescenti ) poti muta adultii si raman copiii singur in casa pentru totdeaunawinking
Sims 3: deoarece pot vede unde merg oamenii din Sims, exista parcul central, exista atatea case si cladiri in acel ora ( Sunset Valley ) oamenii sunt mai frumosi si... exista mai multe posibilitati decat in Sims 2...
Cel mai mult imi place Sims 3, poate o sa fie si Sims 4winking cine stie?!

| ayddyshhmee a răspuns:

Pai mie mi-ar placea sims Hot Date, dar nu mai mere.
P. S.: Citeste intrebarea mea despre sims, si zi daca ma poti ajuta, pls.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sims Pets. E frumooos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sims 3, dar cateodata ma enerveaza si tot sims 2 e mai fain, bine doar ca la sims 2 grafica e mai proasta nu se vede asa clar ca la sims 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...de la Sims 2 cel mai mult imi place Sims 2 Seasons si Pets.
Si imi place si Sims 3, mult.

| marieanne a răspuns:

Toate! Mai putin 1, acum jucand 3-ul, 1-le mi se pare... foarte retard sa zic asa! laughinglaughing Hot date da era tare, si pets oooo. si university! 2-ul e iarasi super tare, cu downtown, vampiri si chestii si 3-ul e foarte fain din unele puncte de vedere dar din altele, ma enerveaza chiar. Oricum, cel mai ok e doi, asa pentru fun!winking

Întrebări similare