| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri de socializare stiti?

190 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Draga alina,
Exista o sumedenie de site-uri si nu stiu de unde sa incep.
Voi incepe enumerarea lor cu cele mai cunoscute: hi5, facebox, tagget, neogen, my space, zorpia, twitter.
La inceput foloseam conturile de pe cateva dintre ele insa nu mai am atractie catre aceste site-uri. Am inchis toate account-urile facute. In momentul de fata toata atentia mea s-a canalizat asupra cresterii fetitei si finalizarii studiilor.
Cu bine,

| Bacemi a răspuns:

Www.thinsmart.ro este un site foarte frumos. Am fost admin acolo. Este un site cu multe teste de inteligenta. Are si trivia. Mai sunt multe site-uri de socializare chiar daca nu de cultura ca www.thinksmart.ro. Poti intra pe neogen, hi-5, facebox, tagged, www.bascalie.ro, twitter, www.clopotel.ro si multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vroiam un site de socializare unde sa exista si chat, multumesc frumos, oricum.

| izvordemunte a răspuns:

Facebook, deviant art, last.fm, hi5, care2, flixster, flicker, myspace, netlog, twitter... la noi astea sunt mai folosite, de astea am auzit mai des.
O lista completa poate fi gasita aici: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_social_networking_websites

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Www.twitter.com
www.TPU.ro
p. s.:scuze ca am dat un mesaj de 2 ori.
p. p. s.: cauta sh u pe google "chat." o sa gasesti.;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite unul www.wapcomunity.ro,are si chat, etc

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mess

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.220.ro asta stiu nou :) www.pomverde.com --- www.dumbravaemanuil.home.ro

| delia69 a răspuns:

Sentimente.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu eu unul tare:www.emwap.org Poti sa te logodesti cu cineva sa iti pui poze, mai multe chestii, darc ca intri pe acest site trebuie sa descarci opera si sa intri de pe ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.clanuliubaretilor.com cred ca e cel mai nou. Si are si concurs

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gabra n-am

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Neogen, Netlog, deocamdata!

| vlad_7093 a răspuns:

Hi5, facebook, neogen, netlog, sentimente.ro,elmaz,clopotel.ro,etc.

| sorosalina a răspuns:

Hi5 tagged neogen netlog lumea e mica facebook twiter vip

Alte răspunsuri
| CorbuX a răspuns:

Buna ziua doamnele si domnisoarelor, vand sandale Zara originela, multe modele, pentru mai multe detalii, stancu_alexandru07 id de mess.multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciao. daca vreti sa luati parte la "hitul verii" in materie de socializare, inscrie-ti-va la fast dating - seri organizate la cluj, intr-o cafenea din centru, unde vor sta fata in fata barbati si femei, care nu s-au mai vazut niciodata. Tentant, nu? Veniti impreuna cu prieteii/prietenele tale!
Acceseaza www.blitzdate.ro sau suna la 0726-539. 339 si afla mai multe detalii despre cum te poti inscrie la un astfel de eveniment.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu uitam de site-urile de socializare mai recente. In Romania de exemplu exista www.iubire.com o comunitate a celor care cred in dragoste... relatii forum, bloguri, grupuri etc. un site de socializare interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu www.lovedigital.ro... e chiar ok

Alte răspunsuri