| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri de socializare stiti?

190 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.ciba-alin.info

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.4uFriends.com e interesant,inca in teste dar cu un viitor stralucit datorita multitudinii de optiuni,chiar mai vast decat site-urile consacrate gen facebook, myspace, hi5

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai tare site de socializare www.sitetalk.com/champanely - pentru ca te plateste sa iti faci cont si mai ales daca iti inviti prietenii;)

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yulyx_93

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe WWW.CLANULIUBARETILOR.COM e super fain si in curand vor baga si chat cu video-chat tare rau... de abeea astept

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lucrari de licenta,dizertatii, teze doctorat, referate proiecte la comanda sau la alegere www.lucrarilicente.ro,irene_marlyne@yahoo.com,tel.0744187914

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un nou site de socializare. fa-ti un cont sa vezi de ce e vorba! da mai departe! http://like-this.socialgo.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.socialdate.tk e nou

| Aditzaaaa a răspuns:

Pai imvu...iti creezi un avatar si vb ca oricine, de orice varsta, din orice parte a pamantuluiwinking

| sorosalina a răspuns:

Hi5 tagged neogen netlog lumea e mica facebook twiter vip

| ginuta1252 a răspuns:

Www.debelea.ro cel mai tare sayt gasesti programe calculator, muzica, filme traduse, jocuri, si un administrator de belea

| oanii a răspuns:

Http://www.lipiciosii.ro/? invitePass=70757

| Brenda13 a răspuns:

Site-uri de socializare gen facebook, instalare/trainig.Pret negociabil. Realizam la cerere si alte tipuri, in functie de activitatea dvs. Pentru detalii accesati www.pefelie.net persoana de contact Diana.

| Brenda13 a răspuns:

Uite aici un site unde chiar mai misca ceva, daca te intereseaza. si gasesti si fete/baieti si ai cel mai tare chat de pe net. incearca, s-ar putea sa-ti placa http://www.pefelie.net/

| Brenda13 a răspuns:

Vand site de socializare gen facebook, trafic minim 3000 vizitatori unici pe zi. lasati mesaj la dia1373@yahoo.com

| Brenda13 a răspuns:

Vand site de socializare gen facebook, trafic minim 3000 vizitatori unici pe zi. lasati mesaj la dia1373@yahoo.com

| bogorodeamarian a răspuns:

Www.bogorodea.com
socializare, intalniri, retea, prieteni, evenimente, network, dating, fete, baieti, contacte

| MacowaySocial a răspuns:

Un nou site de socializare si dating cu functii interesante este si pe platforma publicitara internationala www.macoway.com. Un exemplu de profile de fete dragute cu care puteti interactiona este aici : http://www.macoway.com/girls/output. php! Exista si posibilitati de castiguri pe acest site. Vizita-ti si creati un cont gratuit.

| sweetpassion a răspuns:

Rafinament si senzualitate numai alaturi de noi intr-o ambianta discreta si intima! Dulci si senzuale vino sa iti alintam simturile cu cele mai pasionale atingeri,pana la finalizare,
Masaj de relaxare,body senzual masaj,masaj erotic nud,masajul dublu,show erotic, jacuzzi masaj, cupluri masaj erotic
Bucuresti Piata Rosetti http://www.sweetpassion.ro
Tel: 0728.339.812; 0740.859.654

| dreu97 a răspuns:

Vot plyzzz SPAM/user/crasna.html

| CorbuX a răspuns:

Buna ziua doamnele si domnisoarelor, vand sandale Zara originela, multe modele, pentru mai multe detalii, stancu_alexandru07 id de mess.multumesc