| anonim_4396 a întrebat:

Ce stiti despre IMVU? Cele mai interesante lucruri : FUNA!

1 răspuns:
| jenny_6656 a răspuns:

Ce este IMVU?

IMVU este un joc social şi site-ul de divertisment unde milioane de oameni se intalnesc, chat, jocuri şi să se distreze. Aveţi posibilitatea să te îmbraci avatarul dvs., magazin, decora camera dvs., vă crea un look personalizat, şi conecta cu persoane noi in jurul lumii.

IMVU este uşor de utilizat! Doar descarca software-ul gratuit pe computerul dvs. pentru a începe.
Magazin şi Dress Up în stil

Alege look-ul si magazinul de marfuri IMVU lui de mai mult de 3 milioane de articole. Răsfoiţi pentru cele mai recente haine, incaltaminte, coafuri, accesorii, şi mai mult. Încercaţi pe orice vrei pentru GRATUIT. Este distractiv şi uşor.
Întâlni oameni noi în 3D

Chat în 3D, stau şi să se distreze în mii de animat 3D camere. Cu zeci de mii de oameni noi care uneşte IMVU în fiecare zi, nu vei alerga afară de oameni noi pentru a răspunde.
Vindem face şi modele proprii

Partajaţi-vă creativitatea! Creaţi propriul dvs. 2D şi 3D, şi dreptul de a le vinde în catalogul IMVU lui. Puteţi face de moda, mobilier, camere şi mai mult. Deveni un designer de stele şi post creaţiile dumneavoastră în catalogul IMVU.
Proiectare si Decoraţi Space dvs.

Crea o experienţă care le-aţi dorit dintotdeauna. Alegeţi-vă scena, mobilier şi accesorii şi apoi le folosesc pentru a decora propriul spaţiu 3D. alţi membri invităm să vizitaţi camera ta. Gazdă petrecere ta!