| dddd1a a întrebat:

Ce stiti despre manifestarile alea de pe tiktok, chiar functioneaza sau?

Răspuns Câştigător
| Michaeel a răspuns:

Salut! Manifestarile alea folosesc legea atractiei.Nu m-am informat eu prea mult despre acea lege, dar aparent daca actionezi ca si cum ai avea ceva(ceva ce ti-ai dori sa il ai dar trebuie sa te gandesti ca il ai deja, stiu ca ceea ce zic nu are niciun sens) universul ti-l va da sau aduce in viata big grin mi s-a parut interesant si am incercat odata, mi-e personal mi-a mers aceasta ''manifestare'' dar acum fiecare cu parerea lui.