| 334499 a întrebat:

Ce te ambitioneaza cel mai mult sa faci un lucru?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gandirea pozitiva.

| Dean1996 a răspuns:

Depinde de lucru, daca este un lucru pe care nu l-am mai facut pana atunci, sunt curioasa, si curiozitatea ma impinge sa-l fac, ca sa vad ce se va intampla.Curiozitatea,si uneori poate si dorinta, cand iti doresti foarte mult sa faci ceva.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Gradul de necesitate impus de acel lucru, influenta lui asupra mea sau a altora.Depinde de motivatia pe care o impune.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu există un răspuns universal, depinde de lucrul pe care vreau să-l fac.
Dar hai să zic că în cele mai multe cazuri ar fi urmările bune care vor apărea dacă reuşesc să fac acel lucru şi chiar starea de bine şi satisfacţie pe care mi-o oferă.

| georgiana999 a răspuns:

Ar fi sa ma gandesc la consecintele din viitor datorita faptului ca nu am facut acel lucru.

| Koalass a răspuns:

Urmarea unui lucru bun