| Catrice a întrebat:

Ce te face sa zâmbești?

52 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Avatarul tau, nu inteleg la ce uiti in jos?

| Catrice explică (pentru RAY):

Eheeeeeeeeeeeee
Mi-ar închide ăștia contul dacă ai știi rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Admini de pe TPU sunt prea blanzi chiar, nu cred asa ceva

| Rhea44 a răspuns:

Maimuța da la avatarul meu

| Paul754880338 a răspuns:

Inocenta copiilor.

| Catrice explică (pentru RAY):

Eeeeee... nu mai risc.

| Catrice explică (pentru Rhea44):

Adică tu din viata anterioara?hee hee

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Da-mi mersi in pv

| Hammurabi a răspuns:

Cei doi papagali Macaw pe care îi am și care se găinățează pe orice persoană străină care îmi intră în casă. De multe ori din zbor, fără să se așeze. laughing

| ForeverAlone97 a răspuns:

Stalinskaya

| Rhea44 a răspuns (pentru Catrice):

Nup...in aceasta ființa mărească vreau sa ma reincarnez

| Catrice explică (pentru RAY):

Mersi în pv laughing

| Catrice explică (pentru Hammurabi):

Tu o sa fii ultimul din lumea asta pe care o să-l vizitez acasă rolling on the floor

| Hammurabi a răspuns (pentru Catrice):

De ce?
Că aduce noroc.
Câștigi la loto. laughing

| Catrice explică (pentru Hammurabi):

O, da! Și o sa devin miliardara, o sa ma mărit cu un alt miliardar, o sa îl înșel cu un alt miliardar și parcat sa fac copii miliardari rolling on the floor

| Andreeush a răspuns:

Muzica laughing

| SilentRain a răspuns:

Suferință altora big grin

| Catrice explică (pentru SilentRain):

Cine ești tu? Nu te cunosc! Pleacă de aici!
Ce om crud, barbar, hain, fără inimă exista în lumea asta!

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Îs Satana, tu asta numești crud, barbar și fără inima?
Știa ca în lumea asta exista persoane care manca cartofi prăjit cu mustar, aaaa? Asta e cu adevărat nemilos și crud

| Catrice explică (pentru SilentRain):

Aoleo ce-mi vad ochii!
Piei Satana! Zât!
Ce cruzime!
Ma duc sa ma înec. broken heart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reflexia mea in oglinda.

| Maurasc a răspuns:

Când simt ca nu trăiesc degeaba și când simt ca persoana pe care o plac ma place și ea. Dar pana acum nu am zâmbit deloc.

| RainmakerX a răspuns:

Zambesc cand castig ceva, cand ajut pe cineva, cand vad animale sau chestii amuzante... Azi am zambit cand am iesit cu cineva si am ras la un curs caci facea proful glume si ii ies destul de ok.

| AvalohAlyn a răspuns:

Fulg,motanul meu.

| Catrice explică (pentru RainmakerX):

'Face profu glume'... in ce tara trăiești ca sa ma mut și eu laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru Catrice):

Romania rolling on the floor
Mai preda si analiza matematica, deci nu e cea mai distractiva materie, din contra laughing

Are tot felul de apucaturi amuzante, e chiar interactiv. Azi a adormit o tipa la curs si aproape picase pe jos, statea foarte ciudat rolling on the floor Numai proful si-a dat seama ca nu e cv ok caci fata era in spatele salii si i se vedea numai caietul pe masa.

Sau a mai fost o faza "Cine raspunde primul la intrebare are 0.3 in plus la examen. / Nu ridica nimeni mana. / Bine, 0.5 in plus pentru cine raspunde corect. / Nimeni. / 1 punct in plus daca raspundeti corect. / Acum ridica vreo 5 mana grabiti. / Multumesc, am glumit."

Sii mai are si detector de telefoane laughing Simte cand te uiti la ora pe telefon chiar daca este cu spatele la tine. Se intoarce si se uita in directia ta si spune "Ce vrea iubitul/iubita de data asta? Spune-i ca ai treaba." rolling on the floor

La inceputul cursurilor avem si 10 minute in care ne intreaba cum ne simtim la facultate, daca poate el sa faca ceva... In alea 10 minute putem si sa stam pe telefoane sau sa incheiem discutiile deja existente fara sa se supere rolling on the floor

| Catrice explică (pentru RainmakerX):

Am făcut analiza în liceu, deci știu cu ce se mănâncă (înveți sa ai limite, sa devii integral, numai distracție) laughing
La facultate totul e distractiv dacă știi cum sa o iei rolling on the floor

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru Rhea44):

Pe mine mă sperie. sad

| RainmakerX a răspuns (pentru Catrice):

Sa nu exageram acum rolling on the floor Am si specimene opuse lui.