| Dean1996 a întrebat:

Ce te face sa zambesti?

Răspuns Câştigător
| PinkTerror a răspuns:

O imbratisare, o privire, o raza de soare care iese dintre nori, htf, stand up comedy, muzica, un gluma proasta spuna de cineva cu patos, notele de la examene... multe
viata este destul de urata daca nu stii sa zambestiwinking

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Copiii, animalele, un zambet cald, o floare, Leo, mangaierea soarelui, vocea marii, un gand frumos, o muzica buna...

Răspuns utilizator avertizat
| Mao a răspuns:

O amintire fericita. Un prieten (amic). O imbratisare. O zi calduroasa alaturi de cei care chiar tin la mine. O ora de matematica (cui nu ii place sa doarma-n ora si cand e intrebat ceva sa raspunda 'da, da, da. Ce?') O poza. O carte. Un film. Muzica. Un desen. Tom si Jerry. :]]

| Xeris a răspuns:

Pe mine ma fac sa zambesc:
-zilele senine
-iubitul meu
-vantul care adie intr-o zi calduroasa de vara
-notele bune
-razele soarelui care incalzesc pamantul
-verisori mei etc.

pe tine ce te face sa zambesti?

Răspuns utilizator avertizat
| Daaax3 a răspuns:

Zambesc atunci cand am cui sa-i zambescwinking...
Cand imi amintesc clipele frumoase
Notele bune{astea nu prea dar ma rog}
Si atat!