| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Ce telefon este mai frumos lg kp500 cookie alb cu dunga albastra sau lg kp500 cookie roz?

Răspuns Câştigător
| Bibu_2231 a răspuns:

Acum depinde cum îţi place ţie.
Mie, personal, îmi place cel cu roz.
Dar, bineînţeles că-ţi poţi lua unul din ele şi o carcasă de schimb, şi când te plictiseşti de culoarea ce o are, schimbi carcasa.
Nimic mai simplu.
Fundiţă?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Scuza-ma dar daca iti iei un tel pentru si numai pentru design atunci e grav lg cookie are cele mai multe probleme din tel cu touchscreen recomand samsung sau nokia pentru stabilitate in timp

| Sἶrenἶa a răspuns:

Mie mi se pare mai misto alb cu dunga albastra love struckxwinking

| ღβ3b3LuSa explică:

Nu il i-au numai pentru desing...Am auzit multe pareri bune despre el, 95%chiar.