| Alecรsutรa a întrebat:

Ce telenovele va plac?kisskiss

Răspuns Câştigător
| Haydee a răspuns:

Sa nu crezi ca sunt o excentrica dar ma uit la telenovele de la 6 anilaughing acum am17big grin(desi nu prea par prin felul meu copilaresc de a fitongue)dar...ma rog fiecare dintre noi e un copilwinking
in prezent ma uit la Valeria, Dona Barbara si Fara sani nu exista paradis... a da. o sa ma mai uit si la Anielalove struck
Actrita mea preferata e Marlene Favela... cea care a jucat in Pisica salbatica, Rubi, Impotriva destinului, Zorro...si altele
Tie?happy

8 răspunsuri:
| nu-vreau-nume a răspuns:

Valeria big grin, pe acasa...si Dona Barbara
si in nici un caz cele romanesti

| Alecรsutรa explică:

Nu _vreau_nume si mie imi place Valeria

Răspuns utilizator avertizat
| Mwhahahaa a răspuns:

Poi, fara sani nu exista paradis, Valeria...
Cam atathappy
pupici:*

| mariutza a răspuns:

Poi la... Fara sani nu exista paradis, Valeria, Dona Barbara si Focul iubiri sau pasiunii nu mai stiu sigur laughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu ma uit la telenovele.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu-mi plac telenovelele.

Răspuns utilizator avertizat