| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac daca eu ma inscriu pentru a treia data la examenul de bacalaureat?

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Să înveți.

| HeisenbergBB1 a răspuns:

Sa irosesti cateva zile\saptamani din timpul tau pretios pentru a invata.Stiu ca pare greu dar vei reusi.In caz contrar mergi la bunicii tai la tara, in caz ca stai la oras si ai bunici, si ajuta-i la sapat via sau chestii de genul ca asa o sa sfarsesti daca nu pe pui pe invatat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ma refeream din punct de vedere BIROCRATIC
Oricum o sa invat ceea ce trebuie, stai linistit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru HeisenbergBB1):

Ma refeream din punct de vedere BIROCRATIC
Oricum o sa invat ceea ce trebuie, stai linistit!
un coleg nu a invatat in cei trei ani de liceu si in al patrulea s-a pus pe invatat si a luat aproape nota 8. Fara romane...
morometii, poezii....plumb.
doar teorie literara, internet, comentarii, variante si atat