| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa pot da comentarii pe www.desenatori.ro

4 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Trebuie sa ai 20 de desene si 20 de comentarii date de altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Având 20 de comentarii şi 20 de desene. Oricum, acum mi se pare un site cam jalnic, pentru că toţi aleargă după comenttarii iar cei care sunt noi nici nu sunt luaţi în seamă, am şi eu un cont [sunsit] şi am făcut vreo 3 desene dar deja nu prea îmi mai prieşte site-ul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...trebuie sa ai multe desene casa iti dai parerea despre cea ce ai creat.sau daca nu iti dai parerea despre desenele celorlalti.

| bubbles1 a răspuns:

Trebuie sa ai 20 de, desene, comentarii si voturibig grin!