| Iulianaaa7 a întrebat:

Ce trenuri pleaca din vaslui si ajung in bucuresti dimineata? Cam cat ar costa un bilet? Nu gasesc nimic pe net. Va rog mult, e urgent. Funda+vot

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cum sa nu gasesti pe net? Tasteaza pe Google "mersul trenurilor", da click pe primul rezultat si apoi, urmeaza pasii. Bagi localitatea de plecare, pe cea de destinatie, dai cautare si, la trenul care iti convine, ai, undeva, in stanga, optiune de afisare a pretului.

1 răspuns:
| CrosS a răspuns:

Infofer.ro