| Adella05 a întrebat:

Ce trucuri magice stiti? sau siteuri cu trucuri magice?happy

dau fundita.

Răspuns Câştigător
| OrangeWind a răspuns:

Stiu un truc frumos de cand eram micabig grin.Umplii un pahar cilindric cu apa.Iei o bucata de carton sau foaie groasa mai mare decat gura paharului. O pui pe gura paharului si o apesi bine dar fara sa o indoi, doar cat sa o fixezi bine pe gura. Apoi intorci paharul si foaia sta acolo apa apasand-o, dar ea nu cadehappy. Mi se pare destul de simplu dar pe atunci imi placea mult.big grin

3 răspunsuri:
| jumbO a răspuns:

Scrii la google : card tricks revealed sau intrii pe youtube acolo sunt video ` si poti si tu sa inveti cu timpul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe o masa dreapta cu po fata de masa dar sa nu fie mare cat jumate de masa pui farfuri pe ia si dragi fata de masa repede si nu se sparge nimic am incercat si eu si mi-a mers