| mariuscdrz a întrebat:

Ce va enervează cel mai mult la o conversatie in mediul virtual?
- Cand raspunde greu
- Cand raspunde sec si sictirit
- Cand da block fara niciun motiv

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ca nu are chef de mine persoana respectiva, deci prietenia/relatia/interesul meu se incheie acolo.
Cand raspunde greu, creierul meu tot incearca sa-i gaseasca scuze, si amana bagatul poolii in relatia cu persoana respectiva.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sofismele, dublu standard, minte inchisa

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cand raspunde greu. Celelalte 'defecte' mentionate de tine reprezinta o certitudine, macar.

| mariuscdrz explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ce fel de certitudine?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru mariuscdrz):

Ca nu are chef de mine persoana respectiva, deci prietenia/relatia/interesul meu se incheie acolo.
Cand raspunde greu, creierul meu tot incearca sa-i gaseasca scuze, si amana bagatul poolii in relatia cu persoana respectiva.

| laSoledad a răspuns:

Cand abereaza

Răspuns utilizator avertizat
| Justme1997 a răspuns:

Greșeli gramaticale, prea multe emojiuri, spam de mesaje

| DarthNiger a răspuns:

Cand raspunde greu, ma enerveaza la culme chestia asta, cel putin spune-mi daca nu vrei sa vorbesti cu mine sau daca nu stii sa folosesti tastatura, nu mai raspunde la fiecare 10 minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand raspunde greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e virtuală.