| dapal a întrebat:

Care sunt semnele in mediul virtual ca o fata te place?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Semnele din mediu virtual NU conteaza, pentru ca raman doar in mediul virtual, unde se flirteaza doar ca sa se piarda vremea.
Marea majoritate in realitate nu sunt atrasi emotional si nu iubesc pe cei cu care flirteaza, doar se joaca, iti spun ce vrei a auzi ca sa te maguleasca, dar daca ii intalnesti pe real, ai toate sansele sa fie taman pe dos.

| Sofer a răspuns:

Folosește emoji. Pupici inimi și te întreabă de vorba.

| Paul754880338 a răspuns:

Are pupilele foarte dilatate, respira sacadat, pulsul ridicat, saliveaza abundent, sta usor aplecata in fata, nu vorbeste, nu reactioneaza la vorbe, are parul ravasit, se uita insistent in zona median anterioara a corpului tau si are mainile intinse in fata vrand sa te prinda cu orice pret.;-))

| Anonima163333 a răspuns:

Iti scrie prima, nu da seen, iti pune inimioare si la un moment dat o sa iti zica ca te place.

| StefanAdam a răspuns:

Emojiuri cu inimioare multe si te tot roaga sa ii dai mesaje des daca e

| AlinRO147 a răspuns:

Reactioneaza la storiurile tale in fiecare zi, incearca sa vb cu tine cat de mult se poate, cand ii zici pa ea incearca sa mai vb cu tine si iti zice noapte buna aproape in fiecare seara cu emojiuri

| Shoto a răspuns:

Sa iti spuna ca te place.