| Adredemesconf a întrebat:

Ce va enerveaza mai mult(de pe site):
1.Intrebarile stupide;
2. SPAM-ul;
3."Cersetorii" de fundite;
4. Cei care nu scriu corect (care nu scriu corect gramatical sau scriu r0m@n3sht3 in loc de romaneste)'
5. Cei care dau "stupid" si "nefolositor" chiar daca raspunsurile sunt inteligente si folositoare doar ca nu sunt de acord cu ei;
6.Intrebarile care sunt la categorii gresite;
7. Cei care sunt inaintea ta (in clasament);
8. Cei care dau raspunsuri nefolositoare doar ca sa mai iasa cu cateva puncte si sa urce in clasament;
9. Cei care pun intrebari la care raspunsul e logic;
10. Cei care ar face orice pentru o fundita.
Ce va enerveaza? Dar ce nu va enerveaza?happyDe cethinking

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

În ordine descrescătoare-3, 5, 8, 2, 4, 1, 10, 9.Nr 6 nu mă deranjează foarte tare, unii aleg cu bună ştiinţă o categorie greşită fiindcă ştiu că e mai frecventată. N-am nicio treabă cu nr7 dar ai uitat să spui de cei care dau copy-paste şi trântesc nişte răspunsuri kilometrice uitând să specifice sursa, de parcă ei ar fi autorii, când ar putea, mai simplu şi mai civilizat, să dea doar link-ul...

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tot ce nu respectă politica site-ului din toate punctele de vedere.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Ma enerveaza in primul rand cei care nu scriu corect. Apoi urasc intrebarile banale ori stupide. Ma deranjeaza cand vad o intrebare la care poti usor gasi raspunsul folosind un motor de cautre. Pe locul 3 sta la loc de cinste rautatea unor utilizatori. Apoi desigur spam-ul si cersetorii de fundite. In legatura cu locul in clasament chiar nu e nicio problema. Nu pot sa fiu nervos ca Brigaela e pe locul 1 pentru ca merita acest loc. Si nici pana acum nu am fost nervos fata de ceilalti care sunt inaintea mea. Fiecare are o activitate si in functie de asta are un loc in clasament. Totul depinde de tine, nu de altii. Si foarte deranjant e de asemenea sa vad ca unii din graba dau raspunsuri superficiale. Daca vrei sa ajuti macar fa asta asa cum trebuie.

| Narfundo a răspuns:

Cred ca cel mai tare ma enerveaza 5.in rest pare chiar amuzant.
In schimb nu ma deranjeaza o glumita acolo din partea oamenilor, nu prea imi plac oamenii aia care se dau destepti si da raspunsu ca la cartetongue.

| darrio2007 a răspuns:

| George1510 a răspuns:

Ma enerveaza cei care, spre exemplu, cer unele link-uri pe care ar putea sa le gaseasca singuri. Asta ma scoate din minti. In concluzie, ma enerveaza cei care vor mura-n gura big grin

| Zâmbărici a răspuns:

Toate in afara de 4, 6, 7.Nu ma deranjeaza asa tare cele 3winking

| Bubu a răspuns:

| Daniel TM a răspuns:

| Ancestralsoul a răspuns:

1, 2, 3, 4, 5, 6 ma deranjeaza.