| Fernando9Torres a întrebat:

Ce va face mandri ca suntetit romanii(in afara de Lucian Bute)?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Guvernul în frunte cu Igaș!
Pa, pa.

| Taeron a răspuns:

O istorie plina de sange si dispute, o cultura hibrida, o insula latina intr-o mare slava.

| Ghost a răspuns:

Tiganii din afara dar fura si toti isi intorc spatele la noi asta de face mandrii in tara piratului si piticului de boc

| PedoBarbie a răspuns:

Totul.

| raducmustiuc a răspuns:

E o prostie sa fii mandru ca esti roman din cauza reusitei altuia. poti sa te mandresti cu ceva ce ai facut tu. oricum nu e nimic de mandrit in a fi roman. e un ra... de tara si asa va ramane mult timp...

| Deea4ever a răspuns:

Pai cu Adrian Tutu, marii cantareti Narcis Iustin Ianau happy sau Actori big grin mai sunt laughing