| Annya4you a întrebat:

Ce va place mai mult? h20, hannah montana, jonas brothers, camp rock 2 sau zack si cody pe punte?

10 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai
de h2o m`am plictisit pentru ca am vazut toate episoadele de 2 ori
la hannah montana : la fel. astept sa apara ultimile episoade la hannah montana forever
jonas brothers : imi plac episoadele noi love struck
camp rock 2 : nu`mi place
zack si cody pe punte : ii ador love struck

| Ana a răspuns:

Hannah Montana si Zack & Cody

| positivity a răspuns:

Buna.

Pai mie imi place zack si cody pe punt si hannah montana forever.

Pa, pa.

| ImmortalQueen a răspuns:

1.Hannah Montana
2.Jonas Brothers
3.Zack si Cody
4.H2o
5.Camp Rock 2

Ceva de genu clasamentu'

| justme_2041 a răspuns:

Pai din toate astea aleg decat 3 castigatori:
1.Camp rock 2
2.H2o
3.Zack si Cody pe punte
si mentiune i-as da lui hannah montana
sanatate si multi pupici:*:*:*:*:*:*

| Диана a răspuns:

Stan şi Bran sub un pod... thinking

| AlyGreenEyes a răspuns:

Camp Rock 2 este film disney nu se poate compara cu serialele.Ca film Camp Rock 2 mi s-a parut printre cele mai bune dar prea copilaresc uneori, seriale imi plac toate dar majoritatea le-am vazut de atatea ori ca m-am plictisit.In schimb Hannah Montana Forever, Zack si Cody pe Pune si Jonas L. A. au episode noi foarte interesante, nu pot sa declar un castigator.

| papys44 a răspuns:

Camp rock 2, zack si cody pe punte, hannah montana, jonas brothers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mai mult imi place de hannah Montana pentru ca este frumos si amuzant.

| cristi99vera73 a răspuns:

Zak si Cody pe punte