| anonim_4396 a întrebat:

Ce vedete (fete) romance sunt mai sexy asa?

Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Salut!
Sincera sa fiu ma scarbesc asa numitele vedete sau dive de Romania. Nu sunt nimic altceva decat niste panarame ordinare care scuipi in urma lor. Nu-mi place niciuna, nu am vazut intre ele o femeie care sa se afirme prin ceea ce are in cap, ci culmea ajung la tv numai prin prostitutie si urmaresc carui prost sa-i mai suceasca mintile si sa-l mai fraiereasca de bani. Asta este valoarea in Romania, asa vedem noi frumusetea si apreciem oamenii, astea sunt standardele noastre din pacate. Adevaratele valori nu au loc de " sugativele ' astea.
Imi cer scuze pentru cometariul meu mai dur, dar sunt extrem de revoltata si scarbita la propriu de ceea ce vad si aud.

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Andra, Cruduța, Irina ex columbeanu
Succes

| Xtadelo a răspuns:

Nikita smug

| raluk27 a răspuns:

Ioana Tufaru happy

| LineGuide a răspuns:

Ce vrei sa faci cu aceste date? Ok...Antonia, Roxana Ionescu, Crudutza...si altele
Mult noroc!

| cristiiiiiii a răspuns:

Daniela Crudu
Inna
Antonia
Roxana ionescu
Adelina pestritu
Andreea raicu

| DeyutzaDeea a răspuns:

Inna laughing

| GoldVali a răspuns:

Antonia