| Andreea11Andra a întrebat:

Ce vloggeri romani stiti?

8 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Mikey Hash,Tequila,Da Laif in Ro, MaxisiPunct, Cezara Vișan, Anca Broască, Paul Stepanov...thinking

| Andreeac33 a răspuns:

Levante Elekes, Tania Cezara, Tudi Popa, Zmenta, Tequilla, Oreo.

| 克里斯提 a răspuns:

Codrin Bredea

| Vannne a răspuns:

Tequila, Doza De Has, Zmenta Mihai, TheLifeInRo, Comaneci Alexandra.

| Chichi155 a răspuns:

Tudi popa, Mihai zmenta, Tania cezara, Tequila, Doza de has

| BiliutaAdelina a răspuns:

Vloggeri:maxsipunct,maxialtele,Selly,Vlad Munteanu,Cristi Munteanu,White Cofee,Diana C,Vasco Tataru,Ilie,Zmenta,Tudi Popa,MsAnneGreen,ItsAnca,Tequilla,Mikey Has,Deniz Vural,Zappy TV,IRaphahell,IHATEPINK,sellyjoaca,CristyRo,Andra Gogan,Codrin Bradea:Satana, Florentin Hritcu, Bogdan IBM Family, Creative Monkeyz Army, Doi Degeaba...Am adaugat si din Rep.Moldova ca tot romana vorbesc si ei :]. Daca te intereseaza si topuri Atentie, cad mere!, Top si scrii zece sau cinci, World Facts, Motan Show si multi altii. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Faby_Fabian_1994 a răspuns:

Tequilla?

| Magdyz11 a răspuns:

Selly,Vlad munteanu,Cezara, Diana C, iuliana beregoi (daca vrei cringe), TheLink, Bianca Adam etc.