| Javert a întrebat:

Ce vrea sa însemne cand după o vizita gazda îți dă o sumă de bani? Să-ți plătească vizita și cadourile?
Dar dacă in timpul conversatiei îți spune printre altele ca nu ai minte? Gen, nu s-a putut exprima bine sau chiar asta a vrut sa spună? Poate a vrut sa spună că "nu ai capacitate"?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ăla a fost bonusul de bun venit laughing! Glumeam. Neavând contextul total, ci doar o parte din acesta, nu putem trage o concluzie reală a situației dumneavoastră.

| Dorotheea21 a răspuns:

Este doar o metoda simpla de control. happy

| Javert explică (pentru Dorotheea21):

Adică

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Javert):

Te patroneaza, sau incearca sa o faca, te vede dintr.o pozitie de superioritate.

| Javert explică (pentru Dorotheea21):

Cel mai probabil. oricum nu ii voi mai vizita.

| Javert explică (pentru Javert):

Dar nici nu cred ca ai arunca banii pe fereastră unui neispravit.