| Senorita2000 a întrebat:

Ce înseamnă dacă fostul prieten îmi trimite pupici pe facebook în timpul conversației? happy (nu suntem certați, adică încă suntem prieteni dar nu foarte apropiați.) Deci ce vrea să însemne asta? Funda. happy

Răspuns Câştigător
| MrLoveLife a răspuns:

Poi ce sa insemne.Inseamna ca, chiar daca v-ati despartit, el inca tine la tine.Pana la urma ati fost impreunahappy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este prieten, ba este prieten!
Încă te mai place!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca vrea sa va casatoriti, sa faceti 5 copii si sa aveti si 2 catei

| ClauA17 a răspuns:

Poate asa face cu toate fetele, daca ati fost mult impreuna cateva luni buni inseamna ca inca tine la tine. funda?

| Paty17 a răspuns:

Mulți trimit pupici pe facebook. Nu.i un lucru rău dar ai grijă în cine ai încredere.

| An0nYm0uSe a răspuns:

El inca tine la tine si chiar ar vrea o a doua sansa (daca sunteti certati) happy