| Flav a răspuns:

Nici mie nu mi-e frica de BauBau, dar daca aud miau, miau chiar am emotii. Dintotdeauna am avut o slabiciune fata de pisici.
Ia stai sa ma incurajez si eu ca-n melodie : Nu mi-e frica, nu mi-e frica de Miau-Miau!

7 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Nu-i genul meu.hee hee Poate daca eram mic copil mi-ar fi placut, asa, nicio sansa.

| Leea1234 a răspuns:

Frumoasa! o melodie pe care o stiu de mult! imi place, si cand voi considera eu ca va intelege versurile ...am sa-l invat si pe baiatul meu! deocamdata nu ii este frica de nimic! a ba da! de doctor!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu mi-e frica de Bau-Bau laughingrolling on the floor

| selef a răspuns:

Mi-am amintit ca trebuie sa-mi platesc impozitele, mie mi-e frica de bau-bau.

| NewFolder a răspuns:

Kam de copii...

| alexandra14 a răspuns:

Oare cate gheare are? laughing laughing laughing hi hi hi... ce sa zic... o melodie pentru copii.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine este bau-bau? laughing