| anonim_4396 a întrebat:

Ce zodie esti daca te-ai nascut in 22 septembrie? Prietena mea este nascuta in aceasta data si zice ca e si balanta si fecioara big grinbig grin apropo s-a nascut la ora 24.

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vanciurea a răspuns:

Pai da, poate fi si balanta si fecioara, dar tu esti fecioara.

| oanamaria a răspuns:

E fecioarahappy.
Ps-eu sunt nascuta pe 21winking

| Cσσкiє a răspuns:

Ce?! Atunci e ziua mamei mele! Da, are dreptatebig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E fecioara. Daca era nascuta la 24:01, atunci ar fi fost pe 23 septembrie, deci ar fi fost balanta.

| elamit a răspuns:

Balanta incepe de pe 22 septembrie pana pe 22 octombrie.

| KoWalSky a răspuns:

N-are cum sa se fi nascut exact la 24:00:00.

| ☻ дηÐu† a răspuns:

E fecioara!:d pentru ca e nascuta la ora 00:00 deci nu a trecut... daca trecea macar cu un min cateva sec atunci intra pe data de 22!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am aceiasi problema(sunt nascuta pe tot 22 septembrie). Personal cred ca sunt fecioara(cu ascendent in balanta).
Prietena ta e fecioara.(p. s:daca e mai enervanta inseamna ca este balantalaughingnu o luati personal cei din aceasta zodie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca e la ora 24 inseamna ca e pe 23 si e balanta...nu stiu

| Ema1234 a răspuns:

In primul rand nu exista ora 24... poate 13laughing ( care inseamna 1:00) happymai p romaneste:p
In al 2 rand esti FECIOARA!happy:*:*

| xCancell a răspuns:

Si eu sunt nascut pe 22 septembrie...din fericire sunt nascut ziua deci nu exista dubii ca as fi balanta...dar prietena ta poate la ora 23:59-(e fecioara in cazu asta) sau la 00:00+(caz in care e balanta)

| Gigica_Cristi_1997 a răspuns:

Eu sunt nascut la ora 19:45 in ziua de 22. Deci, sunt balanta, nu?