| loredanalorena a întrebat:

Ce zodie sunt? M-am nascut pe 22 septembrie si am vazut ca undeva zice ca balanta incepe pe 22 altundeva ca incepe pe 23... ce sunt? Balanta sau fecioara?

Răspuns Câştigător
| ilcmty a răspuns:

Eu zic ca esti balanta. Uite: www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-balanta.php

8 răspunsuri:
| SmiiileXoXo a răspuns:

Heii, ai exact aceiasi problema cu miine laughing Asta se numeste ca esti intre zodii :p, asta se intampla la nu stiu cati ani, mie acum 2 ani mi s-a intamplat happy

| leeya a răspuns:

Balanta.

| Dudu008 a răspuns:

Esti balanta ca mine

| paul999 a răspuns:

Nu i adevarat Nifra, din 29 incepe balanta esti fecioarawinking

| Nifra a răspuns (pentru paul999):

thinking poate ca asa e :p

| Kristinukk a răspuns:

Buna,
Esti fecioara pentru ca am o prietena nasuta pe 21 sept si este in zodia fecioara happy.

| Nifra a răspuns:

Din cate stiu, balanta incepe din data de 22 septembrie big grin Deci cred ca balanta esti happy Funda? big grin

| Ciobanu_Mihaela_1985 a răspuns:

M-am nascut pe 22septembrie ora 10 dimineata anul 1985. Ce zodie sunt?