| madycumada a întrebat:

Ce zodie esti si ce iti place cel mai mult la zodia ta?

Răspuns Câştigător
| Alexaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Fecioara love struck

Ador faptul ca fecioarele pun mare pret pe igiena si pe curatenie love struck suntem incapatanati si orgoliosi! E foarte greu sa le muntumesti pe fecioare! Sunt prea pretentioase, cheltuitoare!

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Rac.Imi place la nebunie faptul ca nu pot sa iau niciodata o decizie clara si oscilez intre alb si negrustraight face

| User a răspuns:

Taur. Tot. E "cea mai perfecta" zodiesmug

| JustMe a răspuns:

Capricorn. Imi place ca sunt incapatanatalaughing

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Berbec... dar nu prea ma potrivesc dupa tiparul berbecului.Sunt o timida veritabila care roseste de fiecare data cand e privita fix de un baiat.Ma aseman doar prin faptul ca sunt incapatanata si asta chiar imi place. Poate unii il considera un defect dar mie mi se pare o calitate...am punctul meu de vedere si nu renunt la el decat daca mi se dau argumente solide.De asemenea lupt pentru cea ce-mi doresc si cand mi se spune NU il iau ca pe o invitatie.Ma bucur ca sunt berbec si imi place la nebunie atat incapatanarea mea cat si faptul ca sunt ambitioasa.Nu suport faptul ca sunt foarte orgolioasa pentru ca din cauza asta am pierdut multe(printre altele cea mai buna prietena).

| fashionaddict a răspuns:

Sunt zodia gemeni si imi place ca sunt gemeni.Noi suntem multilaterali, ne adaptam usor oricarei situatii, suntem curiosi, vorbareti si ne place sa invatam si sa facem lucruri noi.
Mie imi plac toate caracteristicile zodiei mele.
Tu ce zodie esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varsator. Ce imi place? Faptul ca am niste principii de la care nu ma abat(ma comport exemplar dupa standardele mele), varsatorii stiu ce vor, au o intuitie foarte buna si sunt ciudatilaughing

| mariutzanicolaescu a răspuns:

Berbec si imi place deoare ce 1.prietenul meu este sagetator si suntem compatibili 2. fratii meu sunt taur si capricorn in oarecum ne potrivim