| AlexNdry a întrebat:

De ce fetele nu se uita la baietii ca mine? Nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu merg in cluburi, nu ies noptile afara aiurea sa fac prostii, nu merg la curve, nu fac sex cu o persoana daca nu sunt eu sigur ca voi ramane mereu cu ea, (tine de religie dar nu neaparat). Sunt intreg, sanatos, parintii mei sunt bine si ei. Am casa, am masini, am gospodarie am tot ce imi doresc, am un loc de munca foarte bun (sunt patiser). Astia ca mine sunt luati de fraieri. Ma face si pe mine cineva sa inteleg de ce? Merci. (am 20 de ani). Si am vazut destule. Dar chestia asta nu am inteles-o. Pe deasupra suntem si batjocoriti si luati la misto

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu poți să le ai pe toate laughing.

Eu zic sa te uiți la tine mai obiectiv, că prea te pui pe un piedestal și sigur nu-i cazul. Toți faceți așa, vai uite calități am eu și nu mă vor fetele. Mă lași? Ori sunt umflate, ori îți ignori defectele. Am cunoscut ca tine o gramadă, majoritatea n-aveau nicio abilitate socială sau subiect de discuție, am purtat discuții mai inteligente cu pisica mea. Deci, lasă lauda și fii sincer cu tine.

62 răspunsuri:
| Ionel1112 a răspuns:

Esti primul om normal pe care l-am vazut azi pe site!
Totusi, n-am vazut decat 5.
Lumea e deaczuta din cauza ca a venit antihrist in lume. Cauta Profetia Sf Nil Atonitul despre Sfarsitul Lumii, a Sf Malachia si cele de la Fatima.
Un sfat: iti recomand sa incerci sa gasesti o fata la biserica.
Gnadeste-te daca nu ai putea sa stai fara femeie. Ai varianta sa te calugaresti, ca ai avea o viata mai frumoasa. Citeste in Psaltire, incearca sa te linistesti, sa iti gasesti pacea sufletească.
Pana la urma, ce e mai bine? Sa umbli suparat si sa nu fi fericit, dar casatorit? Sau sa fi impacat, dar la manastire.
Domnul fie cu tine. Roagă-te așa „Facă-se întru totul voia Ta, Doamne!".

| nairampop a răspuns:

Hai sa fim seriosi ai 20 de ani poti sa faci orice vrei mai ales cu persoanele feminine din viata ta la tine e carma asa ca bag putina barbatie in jurul tau si fii un independent nu te mai gandi de ce asa de ce asa si ceea ce trebuie sa fii este exact asta eu vreau sa fie asa eu sunt ceea ce vreau sa fiu sa ai o motivatie foarte bine pusa la punct deci de acum unde vezi o fata care iti place duuute la ea nu te gandi ca mata zice asa sau taicatu zice asa deci hai sa vb cu poate relatia mea nu depinde de ai mei si de baza lor religioasa fiii tuuuuu man! cu asta am terminat nu mai lua in considerare criticiile famiiliei asa ca spor la fete man.