| anonim_4396 a întrebat:

Cei care ați vizionat sau vizionați emisiunea "Masterchef" varianta românească de pe PRO TV, în ce perioadă și cu ce juriu credeți că a fost mai bună/interesantă?
Mie îmi plăcea la începuturi, prin 2014, când jurații erau chef Sorin Bontea, Cătălin Scărlătescu și Florin Dumitrescu.
După ce aceștia au plecat, emisiunea și-a pierdut farmecul.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai na, aia 3 faceau spectacol si aveau chimie. De aia toata lumea i-a placut

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La inceput mi-a placut. De altfel, si cand aveam tv, ca dupa m-au pierdut.

| Lukasssz a răspuns:

Mie imi place pentru ca ii vedeam chelia imensa a lui Catalin Scarlatescu rolling on the floor

| Strwberrs a răspuns:

Sunt perfect de acord cu tine. Dupa ce au plecat ei; nu cred ca se mai uita aproape nimeni la masterchef")

| summergirl345 a răspuns:

Și mie mi-a plăcut atunci cu cei trei chefi pe care i-ai enumerat, dar din fericire chef Bontea, Scărlătescu și Dumitrescu sunt acum la Antena 1 la emisiunea "Chefi la cuțite" și o prefer mai mult pe aceasta decât "Masterchef".