| madalintzu a întrebat:

Cel mai tare servar privat din Romania

Ratele sunt 1000x all
Servarul este 30% pvm 70 % pvp
Buguri : Rezolvate toate
Arme si armuri noi -2011 2012
Peste 700 player online
Stafful forte prietenos
Se fac eventuri multe cam 5-6 pe zi

Buguri:Rezolvate toate
Regat recomandat :toate

imagini : pe site
Video: pe site
Mape de lvl 90 120 150 si 200
Donatile se iau seara de [ADM]Disayer
Site : http://metin2steel.in/index.php
Forum:http://metin2steel.in/forum/
Level max 250
Va asteptam cu drag

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Da si eu joc si e unul din cele mai bune servere.Arme super, bonusuri mari evenimente zilnice! E super ce sa mai si nu e asa exagerat ca altele, e numai bun.
Totul e perfect in afara de 2 lucruri mici:
1:ar trebui premiu pe fiecare raspuns la Oangryceva mic)happy
2:ar trebui o mapa pentru lv 135 ca sa cresti mai repede pana la lv 150.Mapa de 130 e plina de bosi dar nu dau exp si la zombi te apuca revelionul.
Oricum este metinul meu preferat si bafta staffului sa o tina tot asa!

| TheKKosmyyn a răspuns:

E super calumea. Eu joc si ce zici e adevarat...Dar cu eventele nu e chiar asa uneori sunt mai multe.big grin