Centru comercial sau doar iluzie optica?

Daca ajungeti in Sopot, Polonia, e un loc pe care n-ar trebui sa-l ratati. Desi pare desprins din fotografiile prelucrate intens, aspectul lui e cat se poate de real.

“Casa stramba” e o constructie neconventionala, inspirata de basme. Designul facut de Szotyńscy & Zaleski reuseste sa stransforme cladirea intr-un loc primitor, numai bun pentru familii. Mai multe imagini sunt aici

Daca ati trece pe langa o asemenea cladire, ati zice ca va inseala privirea?

Alexandra - TPU

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai degrabă aș zice că s-a topit și ea de la căldură, ca o înghețată...

Originală, într-adevăr, și foarte adorabilă și jucăușă.

| YahooMail a răspuns:

Foarte frumoasa. Cum or fi reusit sa faca o asa cladire?:*

| oliviaa29 a răspuns:

Superb.