| ToXic_9491 a întrebat:

Ceva Statusuri mai triste? Mai noi unpic. Sau si vechi. Dar. triste

2 răspunsuri:
| User a răspuns:

LOL. (La O Lama)

(hajdahaadnajanjab)

| RwoarrxKandii a răspuns:

Te urasc pentru ca zambesti asa de frumos si. Te urasc pentru ca mi-e dor de zambetul tau.
mi-e dor de inca un zambet.am pus atata suflet…si nu mi-ar fi atat de greu. daca intr-o clipa rece. el mi-ar sopti ca imi trece.si se intoarce in viata mea.

o lacrima n-as mai varsa.nu vreau sa vezi durerea mea.tot ce-a fost ca un parfum. tu ai prefecut in scrum. eu te port mereu in gand.mai da-mi tu lacrimi sa plang

orbita de iubire credeai ca ai totul si ai pierdut

Prin cate ati trecut si cate ati trait, Cand erati unul cu altul si erati fericiti trecutul e doar o lacrima pe obraz.in suflet orice a fost acum nimic nu are rost.

prea usor povestea noastra s-a sfarsit.

nu inteleg ce sa intamplat.nu stiu ce sa schimbat.nu stiu cine sunt acum.si nu stiu cine esti acum. pur si simplu innebunesc cand te vad cu ea.

Vad blocurile, toate locurile.toate cladirile imi trezesc amintirile.nu mai esti la scoala.numai e dimineata. desi nu esti aici te am in fata.

cred ca ar fi mai bine sa ma opresc.nu e timpu sa iti spun acum ca Te Iubescsad

uneori iti spune ca te vrea. uneori iti spune alceva uneori e mai bine asa. sa mergi mai departe sa lasi totul in urma ta.

totul sa terminat.numai incerca nimic acum.ca nimic nu vei schimba.

mi-e dor de inca un zambet.am pus atata suflet…si nu mi-ar fi atat de greu. daca intr-o clipa rece. el mi-ar sopti ca imi trece.si se intoarce in viata mea
etc etc. daca mai vrei sa-mi spuibatting eyelashes