| RAY a întrebat:

Chiar sunt asa prosti sunt cei care au banii multi sa creada ca o fata sta din iubire cu ei si nu din interes? cum se comporta ei cu fetele nu ca niste obiecte sexuale?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
46 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Poate unii chiar pun suflet si au speranta ca fetele sa-i iubeasca pentru ce sunt, nu pentru ceea ce au.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Asa e, domnul enigma ai dreptate

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Mereu am...

Asta e porecla ta pentru mine?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Am descoperit eu multe fete si virgine si fete mari dar tu esti o engima pentru mine

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Trebuie sa ai talent sa nu dai din casa si sa te faci o enigma/
Ce vrei sa stii mai exact despre mine?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Sa sti ca partea mea feminina ma posedat e ora 2 nu ma mir, ai conturi in banca? ce masina ai? stai departe de Timisoara?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Stau la mare distanta de Timisoara!

Partea ta 'feminina' a pus ochii pe mine sa inteleg?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ceva de genul, trist, ai un loc de munca bun? castigi bine? stai singur?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Te-ai apucat de trolling,, prietene?

Castig incat sa nu mor de foame si sa ma descurc cu banii

| RAY explică (pentru Drimmero):

Fi serios, trolling inseamna altceva, spamul pe site, ok

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Stiu ce-i ala trolling, nu imi trebuie definitii, eu doar ii citesc dupa fraze si imi dau seama cu cine stau eu de vorba.

Alte intrebari mai ai?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu ai gasit tu pana acum pe una care sa fie innebunita dupa tine si nu dupa bani? d-aia esti tu dezamagit,, stimate Ray?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Te-ai apucat de trolling,, prietene?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Vorbeam serios... nu faceam misto

| RAY explică (pentru Drimmero):

Hai sa isi spun ceva,pe mine ma intereseaza ca cine e in lista mea de prieteni cat de cat sa-i cunosc, isi garantez ca i cunosc, asa mi se pare politicos si de bun simt parerea mea, dar nimeni nu e obligat sa o faca desigur, la faza cu trolling isi amintesc ca ai pagini full cu discutie despre fotbal ala e spam in fine, eu urasc ipocrizia o detectez usor, nu fi ipocrit cu mine ok

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ai o obsesie de a pune doua virgule, nu as sta cu o fata daca aia ar sta cu mine doar pentru banii mei

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Te-ai aprins repede la gluma mea, si nu inteleg de ce, era evident ca a fost doar o poanta.

Eu asa m-am obisnuit sa tastez, nu am o obsesie,, e stilul meu de a tasta, ti-am zis si motivul.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ok,fiecare isi urmeaza drumul

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Nu prea cred ca exista fete care sa fie innebunite dupa un tip... Stii tu!
Am mai zis eu candva, daca cineva sta toata ziua la calculator, daca este plictisitor si are o personalitate care lasa de dorit greu isi face o prietena. Daca chiar frumuseii care sunt sociabili si au bani isi fac greu prietene, cineva ca el... Ma cam indoiesc.
Fara suparare Ray happy

| RAY explică (pentru Clorox):

E adevarat asta, studiile indica ca persoanele care sunt intr-un grup social sunt mai atractive decat cele singure, eu numai caut asa ceva, desi nu ma supar

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Daca am fi prieteni si ai sta langa mine, crede-ma, ai avea parte de fete, viata sociala si multe, multe altele... ^_^

| RAY explică (pentru Clorox):

Sincer nu stiu nici acum daca esti fata sau baiat

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Sunt baiat blegule!
Viata sociala se bazeaza pe mici grupuri care starnesc barfe, aceste barfe te fac sa fii mai popular, nu neaparat in sensul bun dar te fac popular.
Ce vreau sa zic este ca daca esti singur, esti plictisitor, lumea nu te stie si nimanui nu-i pasa de tine, cat timp ai fi intr-un grup potrivit ar starni barfele si ai deveni popular, popularitatea iti da putere de influenta, puterea de influenta atrage fete, iar cu fetele vine si... Stii tu.

| RAY explică (pentru Clorox):

Ma mir ca ne intelegem asa bine, nu stiu de ce nu ma inteleg cu baieti

| RAY explică (pentru Clorox):

E si asta o ipoteza, eu nu cred ca sunt plictisitor, inca nu am plictisit pe nimeni

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Asta e o bariera pe care ti-ai pus-o singur in cale. Nu este adevarat, nu te intelegi bine cu o persoana care s-a intamplat sa fie de sex masculin, asta nu inseamna ca nu te intelegi bine cu baietii in general.

| RAY explică (pentru Clorox):

Poate ca da, nu spun ca nu, in general nu am bariere sociale

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Ciudat ca zici ca n-ai bariere sociale, nu stiu ce sa zic... Daca nu ai fi avut bariere sociale nu ai fi avut probleme cu fetele, nu pot zice nimic pana nu te stiu in realitate.

| RAY explică (pentru Clorox):

Oamenii te fac sa-i urasti si poate de asta am destule bariere sociale

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Hai sa-ti zic un secret. Eu ii urasc pe toti, absolut toti, este vorba de inscenare in mare parte, daca esti manipulator si stii sa te prefaci te intelegi bine cu multi, chiar daca in interiorul tau ii urasti. Cam asta este caracterul meu, mda, stiu, urat din partea mea dar nu-mi pasa, am prioritati si trebuie sa-mi ating anumite scopuri...

| RAY explică (pentru Clorox):

Ma macar esti sincer, cu toti avem interese

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Nu e vorba de sinceritate, vorba e ca sunt constient ca sunt o persoana urata rau in interior. Ciudat este ca n-am nicio treaba cu asta, chiar imi place.

| anonimg a răspuns:

In cazuri de felul acesta este prefacatorie si in dreptul femeilor si al barbatilor. Si unul si altul stie adevarul. Sunt barbati care vor sa fie iubiti. Si pentru ca din pricina caracterului lor nimeni nu poate trai cu ei, nu le ramane decat ultima varianta: sa fie iubiti din pricina banilor.
In felul acesta femeia se face ca il iubeste, iar barbatul se preface ca este iubit. Dar nici unul nici altul nu este fericit, ci se bucura continuu din pricina puterii banului. Asta n-ar fi o problema; dar situatia devine ingrijoratoare din pricina copiilor care vor aparea dintr-o astfel de relatie. Ei sunt cei care vor avea de suferit. Ei sunt nevinovati, iar pe parintii lor ii doare-n cot de lipsa de dragoste de care sufera chiar proprii lor copii. Acesta este cazul celor mai multi tineri. Pentru ca majoritatea copiilor au probleme in familie cu parintii lor. Familia respectiva este lipsita de dragoste.

| OldSoul a răspuns:

Se amagesc si ei, exact cum fac si ceilalti "neadaptati".
https://www.youtube.com/watch?v=zQX2nWuWoH4

| RAY explică (pentru OldSoul):

Buna piesa, descrie realitatea multor fete nu doar din ro, in usa, vest, nord ue sunt multe materialiste, paradoxul face ca multe sa fie depresive

| SG1995 a răspuns:

Depinde ray, nu toate femeiile se agata de un tip bogat numai pentru bani, daca tipul are carisma si personalitate, bani conteaza intr-o mica masura.

| RAY explică (pentru SG1995):

Sa fim seriosi toate fetele astea ce simt fata de bunici lor, eu vorbesc de ei, chiar asa prosti sunt nu vad ca aia sta doar pentru banii lui?

| Clorox a răspuns:

Cat timp ai bani si te duci la ***** mai pe romaneste normal ca le crezi obiecte sexuale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TU crezi ca absolut 100% toti barbatii cu bani de pe planeta au o femeie langa ei care nu il vor pe el ci banii lui?

| MrWZJ a răspuns:

Conan O'Brien avea un invitat in varsta, cunoscut ca umbla cu fete tinere si materialiste, si l-a intrebat aceeasi chestie... daca nu realizeaza acest lucru, la care el a raspuns: "Sunt urat, de mic am stiut ca singura solutie ca sa am langa mine fete frumoase sunt banii. Asadar, atat timp cat am bani, am si fete frumoase."
Banii i-a facut la batranete...

__________________________________________________________________ Pe mine ma gasesti pe YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCEXCL4y9MfbEFDpMHwe3HNA

| eu12345678 a răspuns:

Și de ce m-ar interesa pe mine, ca băiat ce simte o femeie pentru mine sau dacă e atrasă de mine atât timp cât eu o pot face să-mi facă ce vreau.cât eu mă simt bine alături de ea?