| camelia1812 a întrebat:

Cine a citit Cadavrul din biblioteca de Agatha Christie? Mie mi s-a parut foarte interesanta:X Am citit-o in 2 zilehee hee. Voi ce parere aveti? Imi puteti recomanda vreo carte asemanatoare? Multumesc frumos :*

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Şi mie mi-a plăcut! Citeşte Zece negri mititei şi Crima din Orient Express. Tot de Agatha scrise! Baftă!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti citi si alte romane de Agatha Christie, titlurile tuturor le gasesti aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/Agatha_Christie. Lectura placuta!

| Radio a răspuns:

Parca l-am citit... dar dacă nu-mi aduc aminte, înseamna ca nu mi s-a părut cine știe ce.
Daca vrei ciudățenii cinice și morbide, citește ceva de Boris Vian.