| Braker a întrebat:

Cine a fost Terente?

Răspuns Câştigător
| CristianMarius a răspuns:

Un celebru bandit roman lipovean pe numele sau adevarat Stefan Vasali happy

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

A fost un haiduc, un bandit, un tâlhar, dar nu pentru asta este renumit ci pentru faptul că avea un penis uriaș. Penisul lui este și acum păstrat într-un borcan în muzeul Antipa dacă nu mă înșel.

| Braker explică:

Care-i treaba ta cu atatea comentarii, am intrebat aici ca sa va dau funda si puncte... daca nu vrei nu mai comenta si nu mai face pe desteptul!winking

| Braker explică:

Daca nu stiu un personaj asta nu inseamna ca esti mai presus de mine tongue